PARAPIJOS BENDRUOMENĖ

Sumos choras

Visais laikais bažnyčios chore buvo daug puikių choristų. Vieni iš jų žinomi, kiti mažiau. Chorų veikla neatskiriamai susijusi su mieste dirbusiais vargonininkais. Jurbarko mieste dirbo vargonininkai: Vincas Nacevičius, K Petrauskas, Stasys Šimkus, Antanas ir Jonas Pociai, Jonas Bukšnys, Eduardas Liorencas, Steponas Tamulis, Steponas Lenkša, Bronius Girdžius, Vytautas Aleksa, Antanas Juška, Aloyzas Pauliukas, Juozas Aleksa, Mečislovas Barzda, Rasa Rekašiūtė, Aurelija Varanauskaitė, Rita Dovydaitė. Šiuo metu parapijos chore gieda 15 choristų. Chorui vadovauja Rosita Česnulevičiūtė. Repeticijos dažniausiai vyksta sekmadieniais 11 val. parapijos salėje. Norintys prisijungti labai laukiami.

Vaikų-šeimų choras

Jaunimo choras pradėjo kurtis 1998 m. Pradžioje keletas jaunų žmonių su gitara giedodavo giesmes šv. Mišiose. Vėliau jaunimo skaičius vis augo, buvo giedama vis daugiau giesmių. Choro nariams kasmet buvo organizuojamos vasaros stovyklos, kelionės bei įvairūs renginiai.

Šiandien choras išaugo į vaikų ir šeimų chorą. Jam vadovauja Irma Savickaitė. Choras gieda sekmadieniais 10 val. šv. Mišiose. Mielai laukiami yra vaikai, jaunimas bei suaugusieji, šeimos, kurie norėtų kartu šlovinti Dievą giesme ir instrumentais.

Caritas

"Kaip mums būti žmonėmis, kurie palaikomi bendrystės Dieve gyvenimo, imasi atsakomybės ir sykiu su kitais stengiasi padaryti žemę tinkamesne gyventi vieta?" (Br. Roger)

Jurbarko Caritas įkurtas 1989 m. Caritas nariai siekia tiesa ir meile kurti tikrųjų vertybių siekiančią visuomenę, gaivinti krikščioniškus žmonių tarpusavio santykius, ugdyti žmonių solidarumą, gailestingumą nelaimingiesiems ir klystantiems. Parapijos Caritas (P. Cvirkos g. 10) dirba antradieniais 9.00-14.00 val. Caritas dalina labdarą, lanko senelius, remia daugiavaikes šeimas. Kasmet per Šv. Kalėdas vaikus aplanko Kalėdų Senelis, įteikia jiems žaislų, saldumynų. Per Kalėdas ir Velykas ruošiamas šventinis stalas, prie kurio susirenka nemažas būrys vaikų, sunkiai besiverčiančių šeimų.

Caritas darbuotojai taip pat meldžiasi už mirusiuosius, Rožinio ir Kryžiaus kelio apmąstymu. Maldų intencijas už mirusius galima užsiprašyti Caritas būstinėje. Pirmininkė Alma Busch, tel. 8 685 01287.

Ministrantai

Jurbarko dekanato šeimos centras

"Labai svarbu, kad šeimą lydėtų tikėjimas Dievu, kuris išpildo ir atbaigia santuoką".

Šeimos centras įkurtas 1995 m. (Valančiaus g. 3). Šeimos centrui vadovauja Irena Danupienė, tel. 8 614 73371.

Besiruošiantiems santuokos sakramentui: ne vėliau kaip 3 mėnesiai iki numatytos vestuvių datos, būtina registruotis savo parapijoje. Sužadėtiniai tuokiasi savo parapijoje, t.y. ten, kur gyvena vienas sužadėtinių. Lietuvoje bažnytinę santuoką leidžiama sudaryti asmenims, sulaukusiems 18 m. amžiaus.

Jurbarko dekanato jaunimo centras

"...kai svajoju vienas, tai ir lieka svajone, kai svajoju kartu su kitais, tai tampa tikrove..." (D.H. Camara).

Jurbarko dekanato jaunimo centras įsikūrė 1998 m. pabaigoje. Dabar jaunimo centre lankosi apie 12 jaunuolių. Pirmoji vadovė buvo Irma Savickaitė, vėliau ją pakeitė Rita Marcelionytė, Rūta Aleksaitė, Antanas Griunius, Milda Globytė, Rasa Greičiūtė, Gabrielė Jagminaitė, Monika Kudžmaitė. Šiuo metu darbą su jaunimu ir vaikais koordinuoja Irma Savickaitė.

Dauguma jaunimo Centro narių gieda vaikų-šeimų chore. Drauge leidžia laisvalaikį, mokosi groti gitara, piešti, vaidinti, žaisti, keliauti...

Darbo laikas: sekmadieniais 9-15 val. Tel. pasiteiravimui: 8 611 47028.

Šiluvos draugija (Šiluvos Švenčiausios Mergelės Marijos draugija)

Mūsų bažnyčioje patarnauja nuo 1 iki 3 jaunuolių. Jei kas norėtų prisijungti, kviečiame kreiptis į parapijos kleboną.  2009 rugpjūčio 13 d. įsteigta Jurbarko parapijos Šiluvos Švenčiausios Mergelės Marijos draugija. Ši draugija vienija katalikus, kurie siekia gyventi Kristaus Evangelija, aktyviai dalyvauti Bažnyčios veikloje, brangina Eucharistiją, Dievo žodį ir sekmadienio šventimą, puoselėja pamaldumą Švč. Mergelei Marijai, trokšta skleisti Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo Šiluvoje žinią ir rūpintis Šiluvos šventove. Praktikuojantys katalikai kviečiami jungtis į draugiją.

Draugijos nariai renkasi paskutinį mėnesio trečiadienį 17 val. Jurbarke veiklą koordinuoja Rasa Greičiūtė,

tel. 8 698 45917.

Marijos legionas

Nariai renkasi antradieniais 17 val. Veiklą Jurbarke koordinuoja Nijolė Lukoševičienė. Tel. 868398078

Rožinio draugija

Grupelės nariai individualiai kasdien, jiems patogiu metu, meldžiasi vieną Rožinio paslaptį parapijos intencijomis. Norinčius prisijungti prie grupės prašome kreiptis į parapijos kleboną.

Krikščioniškos kelionės grupė

Tai krikščioniško tikėjimo studijos su malda. Grupė renkasi trečiadieniais po vakarinių Šv. Mišių, 18.30 val. Daugiau informacijos tel. 8 698 45917

MENIU

JURBARKO PARAPIJA
SAKRAMENTAI
PAMALDŲ LAIKAS
PARAPIJOS BENDRUOMENĖ
TARNAUTOJAI

PAMALDŲ LAIKAS

DARBO DIENOMIS

9.00–11.00 ir 17.00–18.00 val.

ŠEŠTADIENIS

10.00–12.00 ir 17.00–19.00 val.

SEKMADIENIAIS

8.00–14.00 val.18.00 val.

BENDRAUKIME

JURBARKO PARAPIJA

Valančiaus g. 3, LT-74120 Jurbarkas

TELEFONAS +370 447 54870

TELEFONAS+370 685 86478

E-PAŠTAS dariusauglys79@gmail.com

Dėl rekolekcijų, seminarų, savaitgalių, stovyklų organizavimo kreiptis telefonu.

Atsiskaityti dabar
Peržiūrėti informaciją